Firmamız asansör montaj, bakım, arıza, tamir, revizyon, elektrik, tesisat, taahhüt, imalat, mümessillik gibi konularla iştigal etmektedir. 1986'dan beri konusunda deneyim ve bilgi birikimi ile bugüne kadar gerçekleştirdiği çalışmalarla sektöründe önemli bir pazar  payına ve güvenilir bir isme sahip olmuştur.
Firmamız oteller, fabrikalar, hastaneler, iş merkezleri, konutlar, villalar, köşkler için tam veya yarım otomatik kapılı, hidrolik, panoramik kabinli, kademesiz hız ayarlı, frekans kontrollü her tür ve tipte asansörler yapar. Tüm üretimini bugüne kadar TSE Standartlarına göre gerçekleştirmiştir. Kullanılan mamul ve yarı mamuller ile elektronik, mekanik aksamın standartlara ve gerekli alanlarında CE işaretlemesine uygunluğu titizlikle kontrol edilir. Bundan böyle montaj aktivitelerini " LIFT DIRECTIVE 95/16/AT Ek Xlll- Modül-H '' a göre düzenleyecek ve gerçekleştirecektir.


ERMAS Asansör Ltd. Şti. için her yapı kendi koşulları içerisinde değerlendirilir ve uygun çözümlere ulaşılır. Konuyu bir bütün olarak kabul edip, yapıların genel görünüm ve trafik hesaplarına göre olumlu katkılarda bulunup buna göre müşterilerini yönlendirir. Bu işleri, elektrik mühendisi, makine mühendisi, kimya mühendisi ve mimardan oluşan teknik kadro ve 16-18 yıllık montaj elemanları ile birlikte  gerçekleştirmektedir. Satış sonrasında da uzman kadrosu ile periyodik bakım hizmetleri ve mükemmel bir servis hizmeti verir. Arıza ve bakım servisimiz eğitilmiş teknik elemanları, servis arabaları, mobil telefonlarla donanımlı olarak tüm sorunlara en kısa zamanda cevap verir. İnsana önem veren ve önce insan sloganı ile yola çıkan ekibimiz, yapılara kalıcı ve kaliteli çözümler sunarak, can ve mal emniyeti için zoru hemen, imkansızı zamanla çözer.

Çalışma Prensiplerimiz:
Ermas Asansör'ün müşteri portföyü genellikle asansörleri kendi ihtiyaçları için kullanan insanlardır. Oteller, özel villalar, özel binalar, fabrikalar, iş merkezleri v.s. gibi. Bunun sebebi ERMAS Asansörlerinin güvenirliği ve kalitesi ile sağladığı tanınmışlığıdır. ERMAS Asansörünün seçimi ya eski bir müşterinin veya pazarda derin bir araştırmanın sonucudur.
İnsanların ilgisi genellikle kabin ve kapı dizaynlarına çekildiği için her asansör ERMAS dizayn sorumluları tarafından dikkatlice incelenir. Hatalardan korunmak ve dayanıklılığı arttırmak ayrıca kontrat şartlarını yerine getirebilmek için asansör montajının her adımına dikkat edilir.

© ERMAS Asansör 2008  -Site içeriğindeki bazı resimler tedarikçilerimizden temin edilmiştir.-
LIFT DIRECTIVE 95/16/AT Ek Xlll- Modül-H  sertifikamız
TS-EN-ISO 9001-2000 sertifikamız
Hayatınız bizim için değerlidir, sizde sevdikleriniz ve kendi can güvenliğiniz için " LIFT DIRECTIVE 95/16/AT Ek Xlll- Modül-H '' sertifikalı firmalarla çalışın...
Emniyetli, Rahat, Mutlu, Avantajlı ve Sadık bir  asansör için
                                                                          sizde ERMAS'ı seçin.