© ERMAS Asansör 2008
Montaj:

Her türlü insan, yük, hasta ve başka özel amaçla kullanabileceğiniz asansör sistemlerinde, zevkinize ve bütçenize en uygun seçeneklerden birini seçebilirsiniz.

Asansör sistemlerinin yanında yürüyen merdiven, yürüyen bant, merdiven asansörü ve platform asansörlerini de ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçebilirsiniz.
Kabinler;
Kapılar;
Yürüyen merdiven, platform, bant;

Revizyon:

Emektar asansörünüz artık hızınıza yetişemiyor ve sıksık arıza yapıyorsa, asansörünüz eskiyip artık güvenli olmaktan çıktıysa veya asansörünüzün dizaynında
yenilik istiyorsanız size uygun seçeneklerimizden zevkinize ve bütçenize uygun olanını seçebilirsiniz.
Kabin ve kat butonyerleri;
Makine-motorlar;
Kasnak ve halat;


Bakım:

Asansörler sürekli çalışan birer makine olduklarından; düzgün, sağlıklı ve emniyetli çalışabilmeliri için periyodil bakım yapılması şarttır.

Bakım basit bir işlem gibi görünmesine rağmen asansörler için en önemli uygulamadır. Yapacağınız bakım sözleşmesi ile olası arızalar, aksaklıklara anında
müdahale yapılmaktadır. Zaten kanunlarımızda da bakım sözleşmesi (yeterli belgeleri olan firmalarla) olmayan asansörlere çalışma izni verilmemektedir.

Uzman, tam donanımlı, eğitimli mobil personellerimizle avrupa şartlarında,  uygun fiyatlarla, kaliteli bir servisle asansörünüzden tam performans alabilirsiniz.

7/24 acil müdahele ile sağlığınızı önemsiyoruz.
Asansörlerinizin durumu deneyimli personeller tarafından sürekli takip altında tutulmaktadır.

Mühendislik ve teknik hizmetler:

Deneyimli mühendis ve teknik ustalarımz hertürlü istek ve sorunlarınızı çözmek için sizlere çeşitli projeler sunabilmektedirler.
Proje çizimlerimiz son teknoloji programlarla isteklerinize yönelik yapılmaktadır.
Kumanda panosu;
Yöneticilerin mutlaka okuması gereken bir yazı.
Hidrolik sistem;
Makine-motorlu sistem;Kabinler
Kapılar
 
 
 
Bizimle iletişime geçmeniz halinde en kısa sürede ekspertiz yapıp, konu ile ilgili  teklifimizi size sunmaktayız...